Ohňostroje


Vlastný ohňostroj
Vlastný ohňostroj

Tento balík je určený pre tých, ktorí majú obmedzený rozpočet na ohňostroj, alebo si chcú ohňostroj odpáliť sami. Dodáme vám sadu vzájomne prepojených kompaktných ohňostrojov, ktoré stačí už len zapáliť. Pre väčšiu bezpečnosť vieme sadu dodať s jednoduchým diaľkovým odpaľovacím systémom. Dĺžka takéhoto ohňostroja sa pohybuje okolo 3-5 minút.

Bronzový balík
Bronzový balík

Náš brondzový balík zahŕňa približne 3-4 minúty ohňostroja odpáleného profesionálnym pyrotechnikom. Všetky povinnosti spojené s vybavením potrebných povolení, výberom miesta odpálenia ako i následného vyčistenia odpališťa prechádzajú na nás. Ohňostroj je odpaľovaný z jednej pozície a môže zahŕňať aj vystrelenie sŕdc na oblohu.

Strieborný balík
Strieborný balík

Ohňostroj strieborného balíka trvá až 5-7 minút. Sú použité ohňostrojné guľové bomby väčších kalibrov, čo pridáva ohňostroju nie len výšku, ale aj mohutnosť efektov. Takýto ohňostroj je odpaľovaný aj z dvoch pozícií a obsahuje bohaté finále.

Zlatý balík
Zlatý balík

Mohutný ohňostroj odpaľovaný z dvoch až troch pozícií. Je použité veľké množstvo efektov, ktoré vytvárajú úchvatné divadlo na oblohe. Farebne je možné ohňostroj zladiť do farebnej témy svadby. Na veľkolepý záver ohňostroja nezabudne nikto zo svadobných hostí.

Hudobný ohňostroj
Hudobný ohňostroj

Pre osobitný zážitok z vašej svadobnej oslavy, vám ponúkame hudobný doprovod vašej obľúbenej skladby k ohňostroju. Takáto show je dôkladne naprogramovaná a celková choreografia efektov zodpovedá hranej skladbe. Vymknite sa z priemeru a objednajte si práve takýto pyromuzikálny ohňostroj.

Nehlučný ohňostroj
Nehlučný ohňostroj

Niekedy nám podmienky obytných oblastí, fariem, alebo prírody nedovoľujú odpáliť klasický ohňostroj. Práve preto ponúkame pokojnejšiu, tichšiu show tvorenú prevažne z fontán, rímskych sviecí, plameňov a špeciálnych efektov. Veľa párov si vyberá takýto ohňostroj práve pre jeho eleganciu a krásu. Taktiež je možné skombinovať ho s hudbou.

Konfetový ohňostroj
Konfetový ohňostroj

Mohutná konfetová show tvorená vyfukovaním konfiet pomocou CO2 z konfetových diel. Farebne je možné vybrať konfety zo širokej ponuky farieb i tvarov. V ponuke je aj alternatíva vystrelenia konfiet z trubíc elektricky alebo osobne pneumaticky.

Denný ohňostroj
Denný ohňostroj

Pre absolútne nezvyčajný zážitok z osláv, ponúkame denný ohňostroj. Takýto ohňostroj je realizovaný ešte za denného svetla, a je tvorený prevažne dymovými či zábleskovými efektami. Povýšte svoju oslavu na zážitok, aký má málokto.

Silvestrovský ohňostroj
Silvestrovský ohňostroj

Štandardné ohňostroje, bez ktorých nemôžete ukončiť žiadny kalendárny rok. Silvestrovské a Novoročné ohňostroje sú jedny z najväčších a najpestrejších ohňostrojov a je možné ich takisto skombinovať s hudbou. Ukážte, že práve vaša zábava je tá naj.

Facebook